חלק גדול ממאמר זה מתייחס לחברות המייצרות מזון משלהן, בין אם כספקי צד שלישי, כחברות פרטיות ובין אם כגופים מסחריים. צ'רלי קבדיש בן השלוש עשרה ייצר ומכר פקאנים מסוכרים מבית ילדותו. על מנת לעשות עסק, ניהל מטבח ביתי לאחר הלימודים ועבד באימון כדורסל שלוש שנים לפני שהפך לעצמאי.

הקמת עסק בתחום המזון

היא נושא רחב ונשמור על מידע זה עדכני ככל האפשר. אוכל הוא תעשייה מאתגרת אך מעניינת שיכולה להביא לך הצלחה אם אתה נלהב ומוכן לנהל חוקיות. אם ברצונך לאצור מוצרי מזון קיימים, כגון שוק גורמה מקוון, קפץ לתמחור.
לעוד מידע בנושא של אתר גליליס ומעדני בוטיק כדאי לבקר באתר galilees.co.il

Artisan Foods היא חברת מזון והפצה המוקדשת ליצרני התמחויות קטנים ואומנים קטנים. בעשר השנים שחלפו מאז השקתו, העסיקה Artisan עשרות אנשים לייצור ולשלוח את מוצריה לאלפי צרכנים ושותפי סחר ברחבי העולם.

Dallmayr זוכה להיות המעדנייה הראשונה שהייתה חברת המזון הגרמנית Dallmayr. בוטיקי גורמה עומדים על מחויבות לייצור אוכל בטוח ואיכותי.

חנות המכולת אליסבסקי במרכז מוסקבה דומה למעדנייה אירופאית. ברוב חלקי אוסטרליה, המילה שומרת על משמעותה האירופית של חנות מכולת יוקרתית ויקרה.

בתקופת שלטונו של הצאר

חנות המכולת אליזייבסקי במרכז מוסקבה, עם העיצוב שלה, נשמרה כמוצא סובייטי למעדנים רוסיים שקשה להשיג. בארצות הברית, מעדנייה היא שילוב של חנות מכולת ומסעדה המשמשים למסעדות להוציא ולהשב. מעדניות מספקות אוכל ממדינות ותרבויות אחרות שאינו זמין בחנויות מכולת מקומיות.

בנוסף לכריכים בהזמנה אישית, מעדניות רבות בארה"ב מציעות גם סלטים ירוקים מוכנים והוזמנים. גורמה יכול ליהנות מנקניקיות, גבינות ויינות איכותיים ביותר. מעדנים משתנים בגודלם, אך הם בדרך כלל קטנים יותר מחנויות מכולת.

בעונת חג המולד קשה להתאהב באחת מארזי השי והלוחות הרבים שיש לרגל האירוע. בבוטיק האיקוני שלו 30 פלייס דה לה מדלן בפריז, יש בוטיק קייטרינג, חנות מכולת, מרתף, מאפיית שוקולד וקונדיטוריה, המציעים כמה מקרונים מהבירה הטובה ביותר.

מניו יורק לסנט פטרסבורג

מפריס לליסבון, המוזיאון מציג תמונה של עשר מחנויות הגורמה המפורסמות בעולם. פושון הפך לסמל של מאכלי גורמה ומעדנים, שם תוכלו לגלות מעדניות, מאפים, חנויות מזכרות, בוטיקים, ברזים מרשימים, בתי קפה וחוויות קולינריות מעולות. חנות גורמה צרפתית זו הפכה לסמל, לסמל של פריז ומוצרי הגורמה המשובחים ביותר, תערובות בלעדיות של תבלינים, טעמים, תה, שוקולדים ומאפים ידועות בכל רחבי העולם.

עם צמיחת עסק הקייטרינג

החלטנו להוסיף מדור מומחיות המתמקד בסיכות מהמזווה הדרומי שלנו ובמוצרים מיוחדים שאנו מייצרים תחת דגלנו "אוכל לנשמה הדרומית". במבט לאחור על ההיסטוריה של פושון, הייתה לה התחלה צנועה כאשר המייסדים מכרו תוצרת טרייה מעגלת קניות. הבעלים החדשים הצליחו לקיים את ההצלחה שהפכה את המסעדה למה שהיא היום עם רעיונות חדשניים ויצירת חנות גורמה ומסעדה בפריס שמגיעים לבני מלוכה וחברה גבוהה ברחבי העולם.

ארזו את סלסלת הפיקניק שלכם עם מבחר של בשרים מקומיים וגבינות משובחות יחד עם בגטים פריכים ואחת מהריבות

הג'לים והממרחים שאין לעמוד בפניהם. משלימים חטיפים כמו בייגלה, פריכיות, אגוזים, תערובת שבילים ופופקורן עם תוספת משביעה או ארוחת צהריים ארוזה של כריכים. המאכלים המשובחים שלנו מכינים את המתנות הטובות ביותר, אז בחרו אחת מסט מתנות הגורמה שלנו, ערבבו והתאימו אותה או צרו בעצמכם.