הטיסה כבר נמצאת ממש מעבר לפינה, וכעת האחריות שלכם תהיה לסגור ביטוח נסיעות לחו"ל. כיום זה מאוד פשוט לסגור ביטוח, גם אם אין לכם ידע או ניסיון בתחום הזה. תוכלו להיכנס לאתר של חברת ביטוח מסוימת, שם תוכלו להזין את הפרטים השונים על החופשה. אך למרות הרצון להפוך את התהליך לקל וידידותי, אנו מציעים לכם לבצע השוואת ביטוחי נסיעות לחו"ל. מדוע דווקא בתקופה הנוכחית כדאי לכם מאוד להשוות ביטוחים בין חברות ביטוח שונות?

היצע רחב מאוד של חברות ביטוח

בעבר היו מספר מועט של חברות ביטוח, לכן האפקטיביות של השוואת מחירים לא הייתה קיימת. נכון להיום ניתן לשמוע כי בכל שנה כמעט באופן קבוע נכנסות חברות ביטוח חדשות. המשמעות היא שתוכלו לקבל הרבה יותר מההצעה הראשונית שאותה יצא לכם לקבל. לא מן הנמנע כי תמצאו את עצמכם במצב שבו תוכלו להטיב את התנאים בכל פעם מחדש. כל חברת ביטוח בניהן גם פספורט כארד, ירצו לגרום לכם להיות לקוחות שלהן.

ביטוח נסיעות שבאמת יכסה אתכם

כל חברת ביטוח תספר לכם עד כמה ביטוח הנסיעות שלה יהיה האידיאלי עבורכם. אך בפועל רק לאחר השוואה אמיתית תוכלו להבין עד כמה הביטוח באמת מכסה אתכם. פתאום תוכלו לשמוע עוד אפשרויות מצד חברות אחרות, ולהשוות אותן להצעה שאותה קיבלתם. יש כאלה שמגלים בזמן אמת כי הביטוח שהוצע להם בהתחלה היא מלא בחורים. כל עוד עדיין לא עליתם למטוס, תהיה לכם האפשרות לעשות את ההתאמות הדרושות. תוכלו לוודא כי הביטוח באמת יכסה אתכם מכף רגל ועד ראש. 

תחפשו ביטוח שנותן קצת מעבר

ביטוח נסיעות לחו"ל כבר מזמן לא נועד רק על מנת לכסות הוצאות רפואיות. הוא יכול גם לכסות אתכם במקרה של אובדן כבודה או אפילו במצב של קיצור וביטול חופשה. על ידי השוואה פשוטה בין חברות הביטוח השונות תוכלו למצוא ביטוח שנותן לכם קצת מעבר. כלומר הוא יכסה אתכם מבחינת הוצאות רפואיות, אבל לא רק. כל מי שטס לחו"ל בשנים האחרונות מבין עד כמה ביטוח הנסיעות הוא קריטי לראש שקט.

הוזלה משמעותית של המחירים

כמובן שאי אפשר להתעלם מכך שהשוואה קצרה יכולה לחסוך לכם מאות שקלים. פספורטכארד מחירים יהיו שונים בתכלית בהשוואה לחברות ביטוח אחרות. המשמעות היא שהשוואה של מספר דקות תוביל אתכם לעשות בחירה נכונה גם במישור הכספי. אף אחד לא ירצה להתחיל את הטיול שלו בחו"ל ברגל שמאל עם הוצאה גדולה מאוד. לכן תנסו לחפש אחר חברת הביטוח שמשלבת בין ביטוח טוב לבין מחיר משתלם. כבר עכשיו נוכל לספר לכם כי זה לא כל כך מסובך למצוא חברה שכזאת. אך תדאגו שהמחירים הזולים לא יסנוורו אתכם בעת ביצוע ההחלטה.