כל מה שצריך לדעת על העיר כפר סבא
ישראל עשויה להיות אומה מדברית בה בדרך כלל הייתם מצפים למצוא ירק ומים, אך זה לא המקרה כשנכנסים לשטח פארק כפר סבא. העיר הישראלית ותושביה המרוצים ביותר הם אלה שיש להם הבחנה גדולה: הם קטנים, אך הם אחד האזורים התוססים, התוססים והתוססים ביותר בעיר.

לאחר המלחמה

האוכלוסייה גדלה ככל שאנשים רבים עברו מאזור גוש דן לכפר סבא, והעיר קיבלה עולים סובייטים רבים והתבססה כמרכז קבלה לעולים. בגבעת שמואל יש גם אחוזים גבוהים של עולים מארה"ב וצרפת, אך אילת היא שקיבלה מעל 3,200 עולים בשנים האחרונות. מהגרים מאתיופיה עומדים כתף אל כתף עם מאות שעשו את ביתם הראשון בקארסבה, לשם עברו יוצאי אתיופיה.

מלחמת ישראל, והיא עומדת היום כאנדרטה לזכר קורבנות המלחמה באזור שיכון קפלן בקלקיליה. הפארק הוא אנדרטה לזכר כל בניה ובנותיה של כפר סבא שאיבדו את חייהם במהלך מלחמת ישראל.

Related Post

החלפת ברך בגישה קינמטית- מה זה אומר?החלפת ברך בגישה קינמטית- מה זה אומר?המפרקים שלנו נשחקים, אצל מי יותר ואצל מי פחות, וזאת פונקציה של גנטיקה, אבל הרבה מאד גם מאורח וסגנון חיים, אופן ההתנהלות שלנו והצורה שבה אנחנו נושאים את הגוף, רמת

צילום:pixabay

תכנון ועיצוב קליניקה למטרות השכרת ססיות לרופאיםתכנון ועיצוב קליניקה למטרות השכרת ססיות לרופאיםעיצוב קליניקה והתאמה שלה לצרכים המלאים שאותם היא אמורה למלא, בכל הממשקים השונים שבהם היא מתפקדת זה עניין שלא כדאי להקל בו ראש. קליניקה היא בסופו של דבר עסק, ובין